Studio tańca Kraków – wybór tańca na wesele – pierwszy taniec.

Poszukujesz nowej i ciekawej formy aktywności? Może pora postawić na taniec? Możesz wybrać pomiędzy tańcem solo lub w parach. Kursy odbywają się zarówno w ciągu roku szkolnego, jak również w okresie wakacyjnym. W studio tańca Kraków odbywają się zajęcia z tańca towarzyskiego, użytkowego, jak również specjalne kursy przygotowujące narzeczonych do tańca w czasie najważniejszego wydarzenie, jakim jest ślub.

Zwyczajowo istnieją trzy poziomy zaawansowania, dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Taniec pozytywnie wpływa na płynność ruchów. O komfort twoich ćwiczeń będą dbali profesjonalni tancerze i choreografowie. Taniec cechuje dynamika i ekspresja, dzięki niemu mamy szansę na wszechstronny rozwój oraz wyrażanie emocji, poprzez różnorodne formy taneczne, każdy może nauczyć się tańczyć rozwijając swoje umiejętności na wybranym poziomie. Taniec w sprytny sposób łączy zabawę i wysiłek. Możemy wybrać odpowiadający nam rodzaj tańca, który będzie najbardziej odpowiadał twojemu temperamentowi. Jeśli zdecydujesz się na taniec towarzyski, możesz liczyć na to, że poznasz, walc angielski, tango, walc wiedeński, jak również elementy samby czy rumby. Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu.

Jeśli pragniesz dużej kompilacji stylów, to warto postawić na taniec nowoczesny. Stanowi on mieszankę stylów tanecznych, dynamiki i różnorodności. Zawiera elementy hip-hopu, popu, salsy, jazzu, funky. Solo latin fit stanowi propozycję, dla kobiet, które cenią sobie taniec indywidualny. Zajęcia łączą elementy samby, salsy, mambo, które pozwalają na wyrażenie emocji i nastrojów. Więcej informacji uzyskasz w studio tańca Kraków.